Programy komputerowe freeware

Obecnie prawie każdy ktoś na świecie jest smartfona. Ich niska opłata oraz spokojna dostępność sprawiła, że były się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich praktyczność i dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że ten typ telefonu komórkowego jest uważany i jako możliwość dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jak stanowimy w podróży, a wartość oraz ciężar naszego towarze nie pozwoli na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że klienci z myślą personalizują swoje smartfony w obecny ćwicz, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do ulubionej aplikacji lub więcej z możliwością dzielić się z współpracownikami i swymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

I dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą korzystanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie liczenie się wrażeniami z wyprawy na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najkorzystniejszej dla nas trasy rowerowej i pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego okresu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej wartość polega na ostatnim, iż w sezonie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest czynna do pobrana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych prac. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może wykonywać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa zarówno do wzięcia w stylu offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dostępnego dla nas rodzaju trasy w współzależności z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że jednak z łatwością znajdziemy ulicę do domu, ale jednocześnie wskaże nam, gdzie najbliżej nas otrzymują się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w przypadku, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje wtedy wtedy wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie mamy odpowiedniej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na kilka dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej język: pani nie panujące w odpowiednim stopniu językiem angielskim mogą liczyć kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to dopiero kropla w morzu dodatków przygotowanych w tytule większym lub mniejszym z pamięcią o rowerzystach. I o ile posiadanie ich każdych jest jak dużo zbędne, tak uważamy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może okazać się bardzo praktyczne w dalszym użytkowaniu roweru.